| Alkategória | 06. Thermal break |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,84kg |
| Anyag | PP, TPE |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 30mm |
| Hossz | 3660mm |
| Szélesség | 31mm |
| Termékcsalád | a 110 |
| Jelölés | 1088 FF |
| Műszaki leírás | anyaga extrudált szürke PVC-ből elasztomer hozzáadásával a jobb hajlíthatóság érdekében, a függőleges szögprofilhoz illesztendő |