| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,1kg |
| Anyag | Acél, neoprén |
| Hossz | 38mm |
| Vastagság | 5,5mm |
| Termékcsalád | a 002 |
| Max. nyomaték | 10Nm |
| Külső átmérő | 19mm |
| Kereskedelmi megnevezés | L=38mm |
| Műszaki leírás | A függőleges sarokvas acélszerkezethez való rögzítéséhez használható, de más alkalmazásokhoz is megfelelő. Nézze meg az alkalmazási lehetőségeket és a maximális forgatónyomatékot a használat előtt. |