| Alkategória | 01. Függőleges vasalat szett / RSCVT |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 12,2kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 1960mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Jelölés | RSCVT..Z FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of updated RSC-T residential tension spring system. |
| Műszaki leírás | Előszerelt, szegecselt függőleges vasalat szett, amely 915VB... függőleges szögvasból, 215V... . 1085-ös, vagy hőhídmentes 1085RB tömítéssel használható. |