| Alkategória | 05. Sín 2,0mm |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 4500mm |
| Szélesség | 53,5mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 063 |
| Műszaki leírás | Mindkét végen két, 7mm átmérőjű lyuk található. Egyedi kérésre más hosszúság is rendelhető. |