| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 3000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,496kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 16mm |
| Termékcsalád | a 041 |
| Max. nyomaték | 13Nm |
| Külső átmérő | 15,1mm |
| Jelölés | Class 8.8 |
| Kereskedelmi megnevezés | class 8.8, low head and square |
| Műszaki leírás | Ez a csavar kiválthatja a jól ismert M6-os síncsavarokat (1006B, 1003B). Szintén használható oldalsó zsanérokon a csúszka rögzítésére (1062B helyett). |