| Alkategória | 02. Acél |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,08kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 57mm |
| Szélesség | 55mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 031 |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | 870C FF |
| Műszaki leírás | A függőleges vezetősínhez könnyen csatlakoztathat ívet, vagy sínhosszabbítást. A függőleges vezetősín végének túl kell érnie a szögprofil peremén, ezután a sín/ív csatlakoztatása egyszerű - csak csúsztassa bele és rőgzítse csavarral/anyával. |