| Alkategória | 02. Ékpályás csõ, 2mm |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,2kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2750mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 006 |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 1" (25,4mm) |
| Jelölés | FF 2mm |
| Műszaki leírás | Ékhoronnyal ellátott csőtengelyünk könnyű változata. 2mm-es vastagságának köszönhetően olcsóbb, mint 705GB termékünk, amely 3mm-es. Ideális legfeljebb 160kg súlyú kapukhoz (a súlyt a FlexiForce konfigurációs rendszerében számoljuk!) |