| Alkategória | 02. Fix |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,11kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 55mm |
| Hossz | 60mm |
| Termékcsalád | a 003 |
| Állítható | Nem |
| Belső átmérő | 25,6mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Nem |
| Max. nyomaték | 87Nm |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | 706AN |
| Műszaki leírás | Mutatós lakossági tengelykapcsoló, amely 1" tengelyekkel alkalmazható. M8x16mm-es csavarokkal ellátva, melyek segítségével csőtengelyre rögzíthető. Nagyobb kapuk esetében használja 703ST termékünket. |