| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 52mm |
| Termékcsalád | 04 Cable drums |
| Belső átmérő | 25,5mm |
| Max. kábelátmérő | 3mm |
| Max. kapusúly | 192kg |
| Külső átmérő | 84mm |
| Biztonsági menet | 0.5 |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | Ideális lakossági kapukhoz, ahol a rugó elöl helyezkedik el valamint alacsony a plafonszint. A kábel nem állítható ha kábelvéggel szerelt. Állítása M8-as csavarral, mint más doboknál. |