| Alkategória | 02. Ékpályás csõ, 2mm |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,04kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 18mm |
| Termékcsalád | a 035 |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 1" (25,4mm) |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | The estatic aspect of the open ends of a hollow tube shaft can be improved with this new, simple product. Black plastic covers to insert in the ends of a 702GBL-shaft. Why not? |