| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,58kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 104mm |
| Hossz | 137mm |
| Szélesség | 165mm |
| Termékcsalád | a 023 |
| Középponti távolság | 190mm |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | Erős, stabil konzol, melynek segítségével felszerelheti 670-es, 675-ös cikkszámú rugótörésvédelmi eszközeinket. A tengelyhez visszonyított táv 190mm. Függőleges emelésű FFVL28 kábeldobokhoz. |