| Alkategória | 02. Ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,72kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 170mm |
| Szélesség | 48,5mm |
| Termékcsalád | a 011 |
| Középponti távolság | 86mm |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. nyomaték | 210Nm |
| Műszaki leírás | Approved up to 210 Nm, suitable for one torsion spring. Size of the wall flange to centre of bearing is 86mm. Also available in 1 1/4inch model. For more information see manual. |