| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,25kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 40mm |
| Hossz | 160mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 024 |
| Középponti távolság | 152mm |
| Műszaki leírás | This angle is required as reinforcement of spring brake device 675LH/RH in combination with adjustable plate 661HD in case of the maximum centre line of 152mm. |