| Alkategória | 02. Ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,65kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 164mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Középponti távolság | 86mm |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Műszaki leírás | Suitable for use with one torsion spring. For heart distance bigger than 86mm, combine with the adjustable plate 661E, 322BAS or 662N. See detailed manual. |