| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 48 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Műanyag |
| Magasság | 110mm |
| Hossz | 146mm |
| Szélesség | 130mm |
| Termékcsalád | a 007 |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | 440CAPR FF |
| Műszaki leírás | Nice design black plastic cover to hide construction of 440(S). Improves door appearance and increases safety by covering possible hook-up pieces. |