| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 21mm |
| Hossz | 121mm |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 008 |
| Jelölés | FF 440LOCK |
| Kereskedelmi megnevezés | universal, incl. fix.material |
| Műszaki leírás | This anti-lift bracket will prevent outside lifting of the door by burglars. When cable is slack the 440LOCK will block the door. Manual available. |