| Alkategória | 03. Lakossági |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | POM |
| Magasság | 65mm |
| Szélesség | 35mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 017 |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 63mm - 73mm |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Jelölés | 312R FF |
| Műszaki leírás | Középső állítható, műanyag csapágyos tengelytartó garázskapukhoz. Tengelytáv 64-73mm között. Falhoz való rögzítés M8-as csavarral. |