| Alkategória | 01. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,18kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 130mm |
| Szélesség | 81mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 008 |
| Jelölés | 3022HD FF |
| Kereskedelmi megnevezés | double track, for 3021H(L) |
| Műszaki leírás | Könnyen összepattintható a két horizontális sinnel. A 3021H(L) tartólemezzel használahtó. M8-as csavarral rögzíthető. |