| Alkategória | 01. Függesztés |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 30mm |
| Hossz | 183mm |
| Szélesség | 100mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 002 |
| Kereskedelmi megnevezés | 180mm x 96mm. B = 30mm |
| Műszaki leírás | Lakossági kapuk horizontális síneinek egyzerű függesztéséhez. Erősített éllel, ovális furatokal. Használja 3022 (D) (S) konzollal. |