| Alkategória | 04. Sín 1,5mm |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 4000mm |
| Szélesség | 52,5mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 040 |
| Műszaki leírás | Mindkét végen két, 7mm átmérőjű lyuk található. Egyedi kérésre más hosszúság is rendelhető. |