| Alkategória | 02. Acél |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 65mm |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 038 |
| Belső átmérő | 7mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Jelölés | 870RS FF |
| Műszaki leírás | Az RSC rendszerekben a függőleges sínkészlet sima és tökéletes vízszintes sínkanyarokhoz való kapcsolódását biztosítandó bemutatjuk most a 870RS-t.Ez az egyszerű konzol, amelyet univerzálisan balosnak vagy jobbosnak terveztek, könnyen felszerelhető mindkét rendszerre. Használjon |