| Alkategória | 04. Sín 1,5mm |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 4,91kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 4500mm |
| Szélesség | 52,5mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 041 |
| Műszaki leírás | Mindkét végen két, 7mm átmérőjű lyuk található. Egyedi kérésre más hosszúság is rendelhető. |