| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 280 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,04kg |
| Anyag | PP |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 74mm |
| Termékcsalád | a 104 |
| Belső átmérő | 38,2mm |
| Külső átmérő | 75mm |
| Jelölés | 1065P FF |
| Műszaki leírás | Rugókitöltő betétvég, amely a 1065PVC3000 rugókitöltőt merevíti. 95mm-es rugókhoz javasoljuk, stabil, erős merevítést biztosít, a rugók csendesek maradnak a kapu működése közben. |