| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 125 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,9kg |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fekete |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 105 |
| Külső átmérő | 75mm |
| Jelölés | 1065PVC3000 FF |
| Műszaki leírás | Simple, strong, low noise spring filler function. Install with end plugs 1065P to secure a solid support of 95mm springs. Prevent springs from bending and touching the shaft (noise!) or lintel (damage). |