| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 126 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,07kg |
| Anyag | PP |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 74mm |
| Termékcsalád | a 107 |
| Belső átmérő | 34,5mm |
| Külső átmérő | 110mm |
| Jelölés | 1075PN FF |
| Műszaki leírás | End stop for supporting the new 1075PVC3000 spring filler tube. Makes a strong, solid, low noise support of 152mm torsion springs. |