| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,1kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 3000mm |
| Szélesség | 100mm |
| Termékcsalád | a 048 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | L=3000mm |
| Műszaki leírás | Most a 1041L- küszöbünket kínáljuk Önnek 3000 mm-es hosszban, előremart ajtónyílással, beszerelt borítócímkével 890 mm szélességű személybejáróhoz. Használtra készen áll! |