| Alkategória | 02. Felsõ / Alsó |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 24 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,10kg |
| Anyag | ABS |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 35mm |
| Hossz | 5100mm |
| Szélesség | 39mm |
| Vastagság | 1,3mm |
| Termékcsalád | a 020 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | A 1038ABS profil igazi alternatívája a korábbi 1038-as aluminium profiljainknak. A felszerelt gumitömítéstől függően a hőveszteség akár 50-70%-al is csökkenthető. |
| Műszaki leírás | A profil 1035, 1036, 1037, 1039-55 és 1039-es gumikkal szerelhető. |