| Alkategória | 02. Felsõ / Alsó |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Alumínium |
| Magasság | 35mm |
| Hossz | 4040mm |
| Szélesség | 45mm |
| Termékcsalád | a 011 |
| Eloxált | Nem |
| Panelvastagság | 42mm |
| Műszaki leírás | A profil 1035, 1036, 1037, 1039-55 és 1039-es gumikkal szerelhető. |