| Alkategória | 01. Kötélcsiga |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,324kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 80,5mm |
| Hossz | 97mm |
| Szélesség | 43mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | 01 Cable pulleys |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC bolted, tension springs, top pulley bracket, right |
| Műszaki leírás | Pulley bracket for RSC Bolted with tension springs. Can be used in combination with the aluminum curve or a straight top profile. Free OPH with manually operated door is reduced with only 150mm. For e-operated doors, the free OPH is not reduced. |