| Alkategória | 05. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,10kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 58mm |
| Hossz | 73mm |
| Szélesség | 58mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC, connection bracket, 2mm, zinc plated |
| Műszaki leírás | Use in combination with 50SU and 48SU to create a solid connection between the ends of the horizontal tracks. This connections secures the distance between the two tracks and is also used to support the operator |