| Alkategória | 04. Oldallemez |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,35kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 315mm |
| Szélesség | 3mm |
| Vastagság | 0,75mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC bolted, side plate, lightweight, right |
| Műszaki leírás | Light weight side plate for increased safety. Possibility to install after installing the vertical and the horizontal track. |