| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,18kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 41mm |
| Hossz | 141mm |
| Szélesség | 40mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 020 |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | A 60K40-es zártszelvényt rögzíti a 342L/R háromszögkonzolokhoz. A rugók a zártszelvényre vannak rögzítve. |