| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,45kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 45mm |
| Hossz | 166mm |
| Szélesség | 82mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 021 |
| Jelölés | 35U80 FF |
| Műszaki leírás | Ez a konzol rögzíti a zártszelvényt a háromszög lemezhez, meg a csapágytartó lemezeket is a zártszelvényhez. |