| Alkategória | 02. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,33kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 38mm |
| Hossz | 163mm |
| Szélesség | 50mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 019 |
| Műszaki leírás | A csapágytartó és rugótörésgátlót rögziti a zártszelvényhez. |