| Alkategória | 01. Fekete |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 32,4kg |
| Anyag | Rugóacél |
| Szín | Kék |
| Hossz | 3250mm |
| Termékcsalád | a 014 |
| Belső átmérő | 67mm |
| Rugóhuzal átmérő | 7mm |
| Kereskedelmi megnevezés | Making powder coated springs available on standard lengths! |
| Műszaki leírás | A FlexiForce Magyarország által előállított rugó a gyártás után sörétszóráson, porszóráson és egy újbóli hőkezelésen esik át. Ezután kapja az egységes, szürkéskék (RAL5014) színt. Elérhető standard, előszerelt, vagy méretre vágott formában. |