| Alkategória | 02. Galvanizált |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 14,9kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 3000mm |
| Termékcsalád | a 046 |
| Belső átmérő | 51mm |
| Rugóhuzal átmérő | 4,5mm |
| Műszaki leírás | A FlexiForce terméke. Tekercselés után a rugóhuzal hőkezelést kap. Elérhető natúr fekete és porfestett kivitelben is vagy akár előszerelve. |