| Alkategória | 02. Galvanizált |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 17,6kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 3250mm |
| Termékcsalád | a 047 |
| Belső átmérő | 51mm |
| Rugóhuzal átmérő | 5mm |
| Műszaki leírás | A FlexiForce terméke. Tekercselés után a rugóhuzal hőkezelést kap. Elérhető natúr fekete és porfestett kivitelben is vagy akár előszerelve. |