| Alkategória | 01. Rugóvég |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Szett (4) |
| Tömeg / egység | 3,9kg |
| Anyag | Alumínium |
| Termékcsalád | a 008 |
| Belső átmérő | 1" |
| Max. nyomaték | 28Nm on setscrew |
| Külső átmérő | 152mm |
| Rugóhuzal átmérő | 7,5mm - 13mm |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Kereskedelmi megnevezés | New version with bigger secure hole for the spring wire (automated production) |
| Műszaki leírás | Nem univerzális. Szettenként 2 darab tekerhető és 2 darab fix rugóvég. Pirossal és feketével jelölve, rögzítő csavarokkal ellátva. |