| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,25kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 92,5mm |
| Hossz | 124mm |
| Termékcsalád | 27 Cable pulleys |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | RX80R FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Új verzió |
| Műszaki leírás | Megakadályozza a kábel csigáról történő leszaladását. RES70-hez. |