| Alkategória | 02. DS/IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 15 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 0,9kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 118mm |
| Szélesség | 79mm |
| Termékcsalád | 13 Cable pulleys |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 200kg |
| Max. teljesítmény | max. ajtóméret 3,30x3,30m (sz x m). |
| Külső átmérő | 100mm |
| Műszaki leírás | A kötélvezető csigát előreszerelt alkatrészként szállítjuk függőleges emelésű dokkolókapukhoz. |