| Alkategória | 01. Kötélcsiga |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 30 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,56kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Termékcsalád | 05 Cable pulleys |
| Belső átmérő | 17mm |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | 650kg |
| Max. teljesítmény | 650kg |
| Külső átmérő | 140mm |
| Műszaki leírás | A csúcsminőségű gyártás miatt a kábelpálya hegesztés nélküli. A 2 csapágypersely miatt, 557BUS alkatrész, a tengelyhüvely átmérője 10mm-re csökkenthető. |