| Alkategória | 01. Kötélcsiga |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,26kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Termékcsalád | 04 Cable pulleys |
| Belső átmérő | 10mm |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | 450kg |
| Max. teljesítmény | 450kg |
| Külső átmérő | 100mm |
| Műszaki leírás | A csúcsminőségű gyártás miatt a kábelpálya hegesztés nélküli. |