| Alkategória | szerkezet |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 30 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,116kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 57mm |
| Szélesség | 57mm |
| Vastagság | 58mm |
| Termékcsalád | a 045 |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | A 90KA6000 Alu profil, speciális kalapácsfejű csavarral, 90BLT-vel és 1068M-el használható. Könnyen és gyorsan építhető belőle masszív keret kiállítasokra. |