| Alkategória | szerkezet |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,02kg |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 90mm |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 044 |
| Kereskedelmi megnevezés | On stock |
| Műszaki leírás | 90KA6000 profilhoz való zárósapka. |