| Alkategória | szerkezet |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 13,8kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Eloxált alumínium |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 6000mm |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 043 |
| Műszaki leírás | Kiállítóstandok valamint bemutatókapuk építéséhez. Kapcsolódó termékek: 90KB sarokelem, 90BLT T-csavar, 1068M anya. |