| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,10kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 129mm |
| Szélesség | 47mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | 01 Cable pulleys |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, bracket, cable pulley |
| Műszaki leírás | Use in combination with RSC580HR/L side plate, 2050 washer, 1058BX bolt, 1058F nut and 570-80 pulley wheel to create the pulley assembly for springs in rear systems. The bracket is installed for finger safety and to secure the position of cable on the pulley. |