| IND/RES | RES |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,249kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 110mm |
| Hossz | 100mm |
| Szélesség | 31mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, horizontal track, connection socket |
| Műszaki leírás | The connection between the two horizontal tracks and the loose curve. |