| IND/RES | RES |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,062kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 87mm |
| Hossz | 60mm |
| Szélesség | 8mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Kereskedelmi megnevezés | RSC Bolted, horizontal track connection plate |
| Műszaki leírás | The connection plate for the horizontal tracks |