| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 17,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 130mm |
| Hossz | 5000mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 062 |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | L=5000mm |
| Műszaki leírás | A rögzítés elősegítése érdekében minden 200mm-en 7mm átmérőjű furatok találhatók. |