| Alkategória | 04. SafeStep/SideStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 48 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,2kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 65mm |
| Hossz | 3050mm |
| Szélesség | 44mm |
| Termékcsalád | a 056 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | L=3050mm |
| Műszaki leírás | A profil alacsony küszöbbel szerelt személybejáró beépítését teszi lehetővé. Kétrészes profil szerkezet része, így szabás nélkül, könnyen beépíthető az ajtónyílás. A 1041LTB küszöbprofillal használandó. |